Skąd wziąć narzeczoną?

Zanim dowiecie się już, w którym z europejskich krajów najlepiej będzie wam zawrzeć związek małżeński (Dania!) oraz jak to zrobić, powinniście dowiedzieć się jak zdobyć tę jedną jedyną, której nałożycie obrączkę na palec.

Sposobów jest kilka: Miłość można spotkać na studiach, wśród koleżanek swojej byłej/obecnej dziewczyny, w szkole, w pracy a nawet na spotkaniach grupki modlitewnej „Tęcza”. Jednak z naszego doświadczenia wynika, że najlepsze wyniki w poszukiwaniu kobiety, która po kilkunastu miesiącach znajomości powie „Tak” na wasze zaręczyny, przynosi, jak zwykle, internet, a dokładnie aplikacja randkowa.

Okoliczności sprzyjające: obie bądźcie po rozstaniu, bez najmniejszej ochoty na stałe związki, długotrwałe randkowanie i cały ten majdan. Do tego zima, minusowe temperatury i 40km odległości między wami, przewlekłe przeziębienie/grypa jak nie u jednej, to u drugiej… Trudno o lepsze warunki do przyszłego ożenku!

Gdyby ktoś jeszcze miał  jakiekolwiek wątpliwości przed zainstalowaniem sobie owej aplikacji, to dodam, że powyższa wersja wydarzeń jest prawdziwa tylko w połowie. Druga połowa z nas pamięta jak dziś jesienny wieczór w klubie, który z branżą nie miał wtedy nic wspólnego, po którym zostałyśmy znajomymi na portalu społecznościowym… Dlatego na odpowiedź „jak długo się znacie?” , istnieją dwie, tak samo prawdziwe odpowiedzi: od 2012 i 2015 roku.

A oto nasze pierwsze selfie:

26855719_1868961793115372_1287424841_n

(Wszystkie osoby przedstawione na zdjęciu są pełnoletnie. I trzeźwe)

Jeśli jeszcze nie jesteście szczęśliwie zaręczeni, to pamiętajcie, że taką osobę, które powie tak, możecie spotkać zupełnie wszędzie. Lesbijki istnieją i stanowią istotny procent społeczeństwa, i na pewno używają aplikacji randkowych. Czekanie aż miłość znajdzie was sama za biurkiem w korporacji ma udowodnioną dużo niższą skuteczność 🙂

2 myśli na temat “Skąd wziąć narzeczoną?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.